![](https://simmaxiapoliton.gr/wp-content/uploads/2023/08/ΚΑΡΑΒΑ-ΑΝΤΙΟΠΗ-1024x834.jpg)
Καλωσορίζουμε στην ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ την Πόπη Καραβά, μια ακόμα νέα υποψηφιότητα που ενισχύει σημαντικά το ψηφοδέλτιο του δημάρχου Κορινθίων Βασίλη Νανόπουλου. Η Πόπη είναι απόφοιτος διοίκησης επιχειρήσεων του ΑΤΕΙ Πατρών. Είναι έγγαμη, παντρεμένη με τον Γρηγόρη Στυλιανάκη και μητέρα δυο κοριτσιών, που είναι φοιτήτριες στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Η υποψηφιότητα εκφράζει την ανανέωση του ψηφοδελτίου, μια απαίτηση της Κορινθιακής κοινωνίας που η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ κάνει πράξη!