Χαρά Βλάχου, η αθλήτρια που μας κάνει περήφανους
![Συμμαχία Πολιτών, Β. Νανόπουλος Χαρά Βλάχου, η αθλήτρια που μας κάνει περήφανους](https://simmaxiapoliton.gr/wp-content/uploads/2023/05/simmaxia_politon_nanopoulos_xara_blaxoy_ethniki_omada03-1024x473.jpg)
Βασίλης Νανόπουλος: Νέοι όπως η Χαρά Βλάχου μας κάνουν υπερήφανους και αισιόδοξους για το μέλλον της χώρας μας!Αναχώρησε χθες για το Μαυροβούνιο ως μέλος της Εθνικής Ελλάδος η Χαρά Βλάχου, η 15χρονη αθλήτρια του Α.Σ Καράτε Ακάμας που διαπρέπει στο χώρο του αθλητισμού και κάνει υπερήφανη την Ελλάδα, την Πελοπόννησο αφού είναι η μοναδική εκπρόσωπό […]